Precision - Papier termiczny do odbijania wzorów na skórze

Precision - Papier termiczny do odbijania wzorów na skórze

2,10 zł .

TA-002

Dostępność: Ten produkt nie jest obecnie dostępny na magazynie

PRECISION  Oryginalny Papier termiczny do odbijania wzorów tatuaży produkcji USA Format A4 -210 x 297 mm

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,04 zł.


Kalka termiczna (składa się ona z trzech osobnych arkuszy: kalki właściwej, bibuły termicznej i cienkiego papieru). Zwykła kalka hektograficzna składa się wyłącznie z jednego arkusza papieru pokrytego fioletowym pigmentem. Żeby odbijać z niej wzór musimy się dodatkowo zaopatrzyć w cienki papier (papier śniadaniowy lub przebitkę maszynową) albo kalkę techniczną. Przy użyciu kalki termicznej można z powodzeniem wykorzystać do odbijania zarówno bibułę jak i cienki papier z zestawu.
Kolejność układania kartek jest taka:

1. kalka

2. cienki papier

3. kartka z wzorem

Żeby wzór się odbił, trzeba dość mocno dociskać długopis przy obrysowywaniu konturów. Po odrysowaniu wzoru, dobrze jest odciąć nadmiar papieru, żeby nam nie przeszkadzał podczas nakładania go na skórę.
Do odbicia wzoru będzie nam jeszcze potrzebny płyn do odbijania i wacik kosmetyczny. Zamiast płynu można użyć dezodorantu w sztyfcie lub w kulce. Płyn ma jednak tę przewagę, że posiada właściwości antyseptyczne i odkażające.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRECISION  papier termiczny  do kopiarek 210 x 350 mm - 100 arkuszy.
Papier termiczny ma 4 części. 1) Warstwa wierzchnia jest biały. Jest to warstwa na którą zostanie przeniesiona kopia2) Druga warstwa jest mleczno-biały służy jako przekładka  3) Trzecia warstwa to papier węglowy (fioletowy lub niebieski)on przenosi wzór na warstwę 1  4) Czwarta dolna warstwa jest żółta i jest używana jako wzornik w drukarkach bardzo dobry papier termiczny transferu