Igły do TatuażuNie ma żadnych produktów

By tatuaż mógł prezentować się w z góry określonej formie oraz aby można było namalować na skórze wcześniej wybrany wzór (celtycki, maoryski, klasyczny japoński, biomechanika, tribale), konieczny jest dobór odpowiedniego sprzętu. Dobór odpowiednich igieł jest również istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa. W tym celu właśnie stworzyliśmy sklep Blackcrow, w którym odnaleźć można wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania obrazów na ciele.

Jako osoby wykonujące tatuaże od wielu lat, dokładnie znające branżę zarówno jako odtwórcy szablonowych wzorów, jak i projektanci o bogatym portfolio, udostępniamy najlepszej jakości igły do tatuażu wykonane z najlepszych materiałów oraz o perfekcyjnym kształcie pozwalającym na pracę na większych i mniejszych powierzchniach, przy wykonaniu prostych i bardziej złożonych wzorów. Igły do tatuażu dostępne w naszym sklepie wykonane są ze stali chirurgicznej, która jako materiał najbardziej odporny na korozje została wykorzystana na szeroką skalę w medycynie, głównie ze względu na swoją trwałość oraz na fakt, że nie wywołuje ona uczuleń w trakcie jej stosowania. Wszystkie igły sterylizowane są tlenkiem azotu. Pakowane są oddzielnie, dzięki czemu ich użycie jest bardzo wygodne i można zachować pełne bezpieczeństwo stosowania tych elementów. Na opakowaniu każdej z igieł znajduje się data ważności oraz symbol modelu.

Igły przeznaczone do cieniowania i wypełnień różnią się od igieł do rysowania podstawowych wzorów. W ich konstrukcji wyróżnia się elementy, które są lutowane w rzędach i znajdują się wystarczająco blisko siebie, by praca z nimi mogła dać perfekcyjny, satysfakcjonujący dla klienta efekt. Podstawowe igły do tatuażu dostępne w ofercie Blackcrow można nabyć w czterech rozmiarach: 8,10, 12 i 14, czyli kolejno o średnicy 0,25 mm, 0,3 mm, 0,35 mm i 0,4 mm. W poszczególnych kategoriach dostępne są igły typu Round Liner, Round Shader (cienie), Magnum1, Magnum2, Round Magnum,