Tuby, dzioby jednorazoweNie ma żadnych produktów

Podczas wykonywania tatuaży bardzo ważna jest higiena, która stanowi o bezpieczeństwie i chroni przed ryzykiem przenoszenia chorób. Dlatego w profesjonalnych studiach korzysta się z akcesoriów jednorazowych (zwłaszcza igieł i rękawiczek), które są otwierane i wyrzucane na oczach klienta. Dzięki temu ma się pewność, że malunek na ciele powstaje przy wykorzystaniu sterylnych narzędzi. Bardzo ważne w pracy tatuażysty są tuby i dzioby jednorazowe. Tuba to tak naprawdę rura, która posiada miękki uchwyt silikonowy, doskonale dopasowujący się do ciała oraz pozwalający na zachowanie komfortu w trakcie kilkunastominutowego czy wielogodzinnego tworzenia wzoru. Osłonki dostępne są w różnych kolorach oraz mogą służyć w pracy z igłami różnego przeznaczenia, na przykład z igłą do konturu, igłą Round, igłą typu Magnum1.

Innym rodzajem są tuby gryf 25 mm. Są to tuby jednorazowe o grubości uchwytu równej 25 mm w wersji blue, premium, standard, itd. Osobnym typem są tuby z metalowym dziobem, które mają tę zaletę, że ograniczają tarcie o plastikowy dziób, nie męczą dłoni, mają bardziej ergonomiczną i tym sposobem praktyczną konstrukcję, opcję dodatkowego wykorzystania dzioba. Wszystkie tuby mają jakość medyczną, są wysterylizowane i gotowe do użycia. Po jednorazowym użytku wymagają wyrzucenia i w razie potrzeby sięgnięcia po kolejną tubę: wykorzystania nowego, osobno opakowanego elementu.

Po trafieniu tub i igieł do specjalnych, zamykanych pojemników przewozi się je do utylizacji w specjalnie do tego celu stworzonych spalarniach. Wszystkie sprzęty mające bezpośredni kontakt z krwią i miejscem tatuowanym wymagają takiego, opisanego wyżej potraktowania. Dzioby podobnie jak tuby to elementy dostosowane do użytku z określonego rodzaju igłami. Jednorazowe, dokładnie oznaczone i dostępne w wielu rodzajach mogą znacząco podnieść komfort tatuowania oraz ułatwić pracę artystów trudniących się wykonywaniem tatuaży. W naszym sklepie udostępniamy tuby i dzioby jednorazowe pakowane w osobne woreczki z datą przydatności oraz sterylizacji.