Akcesoria pozostałe Są 19 produkty

Wielu klientów przychodzi do studia tatuażu i nie wie, jaki wzór chce wykonać sobie na ciele. Waha się przed kilkoma propozycjami lub ma pewną wizję, ale nie umie jej sprecyzować. W takiej sytuacji przydaje się doświadczenie pracownika studia, który zaprojektuje tatuaż zgodnie z wymaganiami klienta oraz z uwzględnieniem jego najmniejszych potrzeb. By jednak mógł sprostać wymaganiom, niezbędne jest zainwestowanie w dobrej klasy sprzęt, który pozwoli wyczarować na skórze wszystko to, co tylko sobie wyobrazimy: cienie, wyraźne kontury, fantazyjne wzory, przenikanie się barw, wariacje pod względem formy i zastosowanych kształtów tworzących ciekawe kompozycje.

Profesjonalnemu artyście przyda się wygodna walizka, w której będzie mógł on przechowywać wszelkie niezbędne akcesoria do wykonywania tatuażu: maszynki, dzioby, gryfy, zasilacz, itd. Precyzyjne wykonanie, zwłaszcza aluminiowe okucia oraz wygodne komory pozwalają korzystać z torby w każdych warunkach, również poza studiem. Przydatny w pracy często jest również gryf, który ma ergonomiczny kształt umożliwiający pewny uchwyt oraz jest wykonany w ten sposób, że jego sterylizacja nie stanowi żadnego problemu. Jakość pracy często poprawia również uchwyt do cienkopisów, który ułatwia przenoszenie wybranych wzorów na skórę, zapewniając perfekcyjne malowanie przy zastosowaniu lekkich, cienkich linii.

Przydatna jest również sztuczna skóra, którą można wykorzystać do praktycznych ćwiczeń. Nie tylko na początku kariery, ale również w jej trakcie, kiedy nie ustając w pracy nad własnymi umiejętnościami, tatuażysta wykorzystuje nowe techniki, sposoby wykonywania wzorów, łączenia kolorów i powstawania ozdób. Każdemu tatuażyście przyda się również komplet szczotek do czyszczenia rur, dziobów i gryfów: produkt, który również można otrzymać, przeglądając naszą ofertę akcesoria pozostałe. Sprawdź, co jeszcze możesz w niej nabyć.